Odzyskiwanie danych - Serwis komputerowy - Poznań

Firma KodIT Usługi Informatyczne z Poznania od 2012 roku świadczy wysokiej jakości usługi w zakresie profesjonalnego odzyskiwania danych oraz naprawy laptopów i komputerów stacjonarnych.

Wieloletnie doświadczenie praktyczne w branży IT podparte wiedzą teoretyczną pozwala nam zaoferować Państwu najwyższej jakości usługi w przystępnej cenie. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych administratorów systemów, serwerów oraz inżynierów pracujących również dla renomowanych poznańskich uczelni. Zaczynaliśmy jak większość firm z branży IT od świadczenia usług informatycznych różnego rodzaju. Od naprawy komputerów i laptopów poprzez budowę stron www i sieci komputerowych kończąc na obsłudze informatycznej firm. Z biegiem czasu postawiliśmy na specjalizację i skupiliśmy się na odzyskiwaniu danych czym zajmujemy się do teraz.

Zajmujemy się przede wszystkim odzyskiwaniem danych, które jest specyficzną dziedziną i łączy w sobie zagadnienia z elektroniki, informatyki oraz mechaniki. Przy trudnych przypadkach dodatkowo wymagana jest również kreatywność i nieszablonowe myślenie ale przede wszystkim ostrożność. Takiej wiedzy nie można zdobyć w żadnej szkole ani studiach w Polsce!

Nasze laboratorium jest wyposażone w profesjonalny sprzęt (np. komora laminarna, mikroskop, narzędzia do montażu/demontażu głowic itd.) oraz oprogramowanie (np. system PC-3000 firmy ACE Lab) niezbędne do prowadzenia prac z uszkodzonymi nośnikami - niezależnie od rodzaju uszkodzenia (np. mechaniczne po upadku, elektroniczne po przepięciu, zaszyfrowaniu prze wirusy itd.).

Odzyskujemy dane z dysków twardych, dysków SSD, pendrive'ów, kart pamięci (np. z aparatów fotograficznych, telefonów, kamer), macierzy dyskowych oraz całych komputerów i serwerów.

Zawsze staramy się zająć sprawą kompleksowo, więc poza odzyskaniem danych nasz serwis komputerowy również rozwiąże problemy z komputerem. Przede wszystkim stawiamy na jakość wykonywanych przez nas usług. Zadowolenie Klienta jest dla nas najważniejsze i dlatego wkładamy serce oraz inwestujemy nasz czas w każde zlecenie. Jesteśmy elastyczni w stosunku do Klienta i szanujemy jego sprzęt, czas i pieniądze! Nasz serwis jest przyjazny seniorom i początkującym użytkownikom komputerów.
O jakości naszych usług najlepiej świadczą referencje od naszych Klientów oraz opinie w Internecie na KodIT na Facebooku Facebook i w KodIT na Google Maps Google Maps.
Jesteśmy firmą z Poznania ale obsługujemy klientów z całej Polski. Sprzęt do nas można dostarczyć osobiście lub przysłać. Możemy również odebrać go lub wysłać za pośrednictwem firmy kurierskiej lub paczkomatów. Na terenie naszego miasta lub okolic możemy zorganizować również transport sprzętu do naszego serwisu komputerowego lub laboratorium.

Straciłeś cenne dane i chcesz je odzyskać? Masz problem ze swoim komputerem, laptopem? Potrzebujesz pomocy specjalisty?
Zadzwoń do nas: tel. 788-788-161 albo po prostu przyjdź do naszego serwisu znajdującego się w Poznaniu, na os. Stefana Batorego 49.

Mieszkańcom Piątkowa (os. B. Chrobrego, os. B. Śmiałego, os. Hulewiczów, os. J. Sobieskiego, os. Marysieńki, os. S. Batorego, os. W. Jagiełły, os. Zygmnuta Starego) oferujemy rabat w wysokości 10% na wszystkie usługi (z wyłączeniem kosztów części).

KODIT Usługi Informatyczne Poznań

Serdecznie zapraszamy.